ZAREJESTRUJ SIĘ I DOŁĄCZ do naszego teamu! TYLKO TERAZ 10% RABATU NA NOWOŚCI JUŻ NA STARCIE!
Opcje przeglądania
Nowość
Producenci

Karta upominkowa

PREZENT BEZ PROBLEMÓW I W DOBRYM STYLU – Z KARTĄ UPOMINKOWĄ MOMICO

Przed każdymi urodzinami, imieninami, rocznicami i świętami stoimy przed tym samym pytaniem: co będzie idealnym prezentem? My sugerujemy kartę upominkową momico! Chcesz komuś wręczyć pewien drobiazg, jako wyraz podziękowania? A może prezent urodzinowy dla najbliższej Ci osoby powinien być bardziej okazały? Sam określasz wartość karty upominkowej – od 50 do 500 zł. Takie rozwiązanie z pewnością sprawi przyjemność obdarowywanej osobie, umożliwi jej wybór wymarzonego prezentu.

MASZ WYBÓR: SAMEMU WYDRUKOWAĆ KARTĘ ALBO WYGODNIE ZLECIĆ WYSYŁKĘ.

Aby prezent dotarł w odpowiednim czasie, karta upominkowa momico dostępna jest w dwóch różnych wersjach. Możemy ją wysłać listownie lub na adres e-mail. Jeżeli czas nagli, a jest ryzyko, że poczta nie dotrze w porę, możemy wysłać kartę przez email.  Pamiętaj, że raz kupionej karty upominkowej momico nie można wymienić. 

Propozycja zapakowania:

Karta upominkowa zwinięta w rulon i opakowana w atrakcyjnie wyglądającą jedwabną chustkę – albo może estetycznie złożona w małe etui lub pudełko? – i już prezent jest gotowy. Z świąteczną wersją karty nawet perspektywa zakupu wielu upominków pod choinkę nie wydaje się problemem. Zamiast biegać po sklepach, możesz spokojnie przygotować się do świąt w domowym zaciszu.

SPOSÓB REALIZACJI KARTY UPOMINKOWEJ MOMICO

W momencie składania zamówienia wpisujesz indywidualny kod karty w odpowiednie pole. Pamiętaj, aby to zrobić przed zakończeniem procedury, ponieważ niestety później nie będzie to już możliwe. Obdarowana osoba ma 12 miesięcy od dnia zakupu na wykorzystanie karty. Pilnuj jej dobrze, żeby jej nie zgubić, ponieważ niestety nie możemy zrefundować utraconej kwoty ani wypłacić jej gotówką. Oczywiście zachowujesz nadal prawo zwrotu towaru zapłaconego kartą upominkową. Wtedy odpowiednia wartość zostanie ponownie zapisana na Twojej karcie i będziesz mógł skorzystać z tych środków przy następnych zamówieniach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl